Hokejové dresy s vlastním potiskem

250x250

Objednejte si dres s vlastním jménem a číslem -  potisk na přání!

 

U nás si můžete objednat potisk na hokejové dresy - ČR , Finska, USA, Švédska, Ruska, Slovenska či jiný dres s Vaším jménem, nebo se jménem Vašeho blízkého a darovat mu ho k narozeninám, ke svátku nebo k Vánocům. Dokonce si můžete vybrat i číslo, které bude na dresu vytištěno (náš tip: může to být šťastné číslo dotyčného, věk, datum narození nebo nějaké jiné významné jubileum).
Cena běžného potisku je 200 Kč + cena dresu + poštovné 89 Kč.

 

Pozor! Ceny dresů a ceny produtků s vlastním potiskem jsme snížili na minimum a zaručujeme Vám nejnižší cenu dresu s vlastním potiskem na internetu. Pokud naleznete u konkurence nižší cenu, kontaktujte nás a nabídneme Vám slevu z ceny dresu nabízeného konkurencí. Sníženou cenu jsme dosáhli tím, že dresy tiskneme na vlastních strojích. Tiskneme kvalitně v nejkvalitnějších možných režimech. Nemusíte se bát, že obdržíte nekvalitní potisk, právě naopak. Potisk má vysokou trvanlivost, můžete jej v klidu prát i na 60 °C a je také oděruvzdorný.

 

Běžné potisky u konkurence jsou nekvalitní a pracují v levnějších režimech. My jsme vsadili na kvalitu jak služeb, tak potisku!

 

Pokud jste si vybrali oblíbený dres vložte jej do nákupního košíku a požadavky na potisk prosím vypište na konci objednávky.