Velkoobchodní a množstevní slevy - ceník

Na hokejové dresy při nákupu ve větším množství Vám rádi zpracujeme cenově výhodnější nabídku. Možná zavážíte do velkoobchodních řetězců či sítí, nebo se snažíte neobvyklým způsobem propagovat vaši firmu a jejich služby či produtky? Není výhodnější přidat k vašemu produktu či službě dárkový předmět v podobě hokejového dresu? Neváhejte zkuste to - minimálně uděláte radost svým zákazníkům. 

Hokejové dresy, hokejový dres

 

Velkoobchodní ceny - nabízíme jak firmám, prodejcům nebo živnostníkům tak i jednotlivcům. Ovšem při odběru většího množství. Zaručujeme nejnižší ceny na českém trhu. Pro získání informací o velkoobchodních slevách nás prosím kontaktujte! Vyberte si produkt nebo produkty a zašlete poptávku na slevu na náš email: info@hokejove.cz nebo lze přímo využít poptávkový formulář zde.

 

Obratem Vám zašleme nabídku slev a pokud Vám bude vyhovovat jsme dle dostupnosti zboží schopní vyexpedovat zboží expresně s doručením už na zítra (do druhého dne).

 

Příklad velkoochodních slev naleznete níže v tabulce.

                                                                               .                                                                                    

množství: 1ks 20ks 50ks 100ks 250ks 1000ks
cena po slevě za kus: 328 Kč 320 Kč 299 Kč 278 Kč 250 Kč 228 Kč

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a vztahují se na většinu modelů v e-shopu. Za výjimečných okolností se ceny můžou lišit. Cena v tabulce je za 1ks po slevě - tento 1 ks produktu obsahuje samotný dres včetně jednoho kartonu, na kterém je dres zabalen a jednoho průhledného pytlíku. Zboží lze dodat i bez kartonu a pytlíku - cena je pak o 1 Kč nižší. Pokud objevíte na internetu nižší cenu nebo Vám někdo nabídne výhodnější podmínky jsme ochotní tuto situaci prověřit a následně Vám nabídnout lepší podmínky.